O nas

Fotograf - Sesja ślubna Zakopane

Firma „Foto-Video-Team.pl” to zespół ludzi dla których fotografia i videofilmowanie jest pasją. Cechuje nas terminowość i punktualność, solidne i profesjonalne traktowanie każdego zlecenia, indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelność i zaangażowanie.

Fotograf z Zakopanego zna doskonale miejsca na wykonanie ślubnych sesji fotograficznych w Zakopanem i okolicy tak aby pozostały wspaniałą pamiątką z wykonanych zdjęć ślubnych w Zakopanym, Nowym Targu, Rabce czy innych miejscowościach. Fotograf ślubny z Zakopanego jak i fotograf z Nowego Targu ustalają indywidualnie wykonanie reportażu ślubnego jak i sesji plenerowej może to być Zakopane, Nowy Targ, Rabka czy inne okolice w zależności od gustu. Videofilmowanie wykonujemy w Zakopanem, Nowym Targu i innych miejscowościach. Videofilmowanie może wykonywać jeden lub dwóch kamerzystów.

Najczęściej zlecenia wykonujemy kompleksowo jako kamerzysta i fotograf: Zakopane, Nowy Targ, Jabłonka, Rabka ale również dojeżdżamy w dalsze miejsca aby wykonać zdjęcia i film z wesela.

Nasze usługi fotografii i videofilmowania wykonujemy nie tylko na weselach lecz i obsługujemy eventy, sympozja, spotkania firmowe, chrzty, komunie itp.

Zakopane - fotograf


Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Wiele miesięcy przygotowań i podejmowanie istotnych decyzji sprawiają, że młoda para pragnie uwiecznić ten niepowtarzalny dzień w postaci zdjęć. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wielką pasją do fotografii, którzy do każdego zlecenia podchodzą z dużym zaangażowaniem oraz zamiłowaniem. Proponujemy naszym klientom usługi o najwyższych standardach, które spotykają się z zadowoleniem ze strony szerokiego grona osób.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia uzyskanie pożądanych efektów i niesamowitych fotografii ślubnych w Zakopanem będących najpiękniejszą pamiątką na całe życie.

Fotograf - Zakopane


W swoją pracę wkładamy wszystkie emocje, dzięki czemu tworzymy jedyne w swoim rodzaju zdjęcia, które zachwycą zarówno młodą parę, jak i weselnych gości. Wybierając naszą firmę, można liczyć na pełne zaangażowanie oraz terminowe wykonanie zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są to aspekty dla budowania pozytywnych, opartych na zaufaniu relacji z klientami.

Jesteśmy otwarci na kontakt z klientami, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości warto się z nami skontaktować w celu ich rozwiania. Postaramy się przekazać wszelkie potrzebne informacje oraz posłużymy poradami i cennymi wskazówkami, dzięki którym podjęcie optymalnej decyzji nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Fotograf ślubny - Zakopane


Oferujemy naszym klientom rozwiązania na miarę potrzeb, które pozwolą na uwiecznienie najcudowniejszych chwil w życiu. Tworzone przez nas fotografie ślubne w Zakopanem umożliwią powracanie do tak wyjątkowego wydarzenia w każdym momencie, kiedy klient tego zapragnie. W naszej pracy uwielbiamy chwytanie niepowtarzalnych momentów, emocji oraz zachowań. To jeden z najważniejszych aspektów, który utwierdza nas w przekonaniu, że podejmowane przez nas działania mają wpływ na ludzi i daje im radość.

Sesja ślubna - Zakopane


Widok zadowolonego klienta po sesji ślubnej w Zakopanem sprawia, że wiemy, iż obraliśmy najlepszą z możliwych dróg i możemy iść przez nią razem z korzystającymi z naszych usług osobami.
Pozdrawiamy.
Zespół „Foto-Video-Team.pl”
Tomasz Szatan

© Foto-Video-Team.pl | realizacja: strony.biz